Social Media Specialist - K2 Internet

Description : Social Media Specialist. Company : K2 Internet. Location : Hybrydowa / zdalna in Warszawa, mazowieckie

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). K2 Create to jedna z największych agencji marketingowych w Polsce. Pracujemy dla najlepszych klientów w obszarze komunikacji marketingowej. Zajmujemy się analizą i budowaniem strategii marki, tworzeniem idei, projektowaniem kampanii marketingowych oraz komunikacją ATL, digital i social media. Szukamy fajnych pomysłów, które zamieniamy na komunikację marketingową najlepszych marek.

W K2 zależy nam na luźnej atmosferze i fajnym klimacie. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Chętnie dzielimy się wiedzą, pytamy jak nie wiemy i doceniamy swoją pracę.

Teraz czas na konkrety:

Zadania, które na Ciebie czekają w K2 Create:
  • Tworzenie długofalowych strategii komunikacyjnych, jak i codziennego contentu, w tym RTM-ów;
  • Zarządzanie profilami marek w social mediach - Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, itd.;
  • Tworzenie planów komunikacji marki, harmonogramów, planowanie i publikacja treści;
  • Identyfikowanie i ocenianie nowych sposobów rozpowszechniania contentu;
  • Rekomendacja oraz dobór narzędzi i rozwiązań;
  • Monitorowanie i analiza wyników kampanii, przygotowywanie raportów;
  • Współpraca z innymi działami agencji (design, copywriterzy, accounci, mediowcy);
  • Śledzenie aktualnych trendów w social mediach;
  • Udział w przetargach, przygotowaniu ofert i prezentacjach przygotowywanych przez agencję.

Checklista dla idealnego kandydata lub idealnej kandydatki na stanowisko Social Media Specialist:
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy z markami w obsłudze ongoingowej jak i kampanijnej po stronie agencji;
  • Łapiesz się w trendach i ogarniasz co jest aktualnie na czasie.;
  • Dobrze rozumiesz najpopularniejsze platformy social media w tym ich algorytmy i trendy komunikacyjne;
  • Bardzo dobrze posługujesz się narzędziami social media, tj. Facebook Business Manager, NapoleonCat, Sotrender lub alternatywne;
  • Masz pozytywne nastawienie i radość z działania.
Z nami możesz liczyć na:
  • Wspierający zespół i fajną atmosferę;
  • Pracę ze znanymi markami;
  • Starcia z ciekawymi wyzwaniami;
  • Jasną ścieżkę awansu oraz możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i różnorodnym projektom;
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i konsultacje psychologiczne;
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku, bez podcinania sobie skrzydeł;
  • Wchodzenie Twoich pomysłów w życie i realny wpływ na rozwój firmy;
  • Brak dress code’u;
  • Pracę w modelu hybrydowym (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie).
Dlaczego warto dołączyć do K2?
  • Nie sprowadzamy naszej pracy do sztywnych, korporacyjnych ram. W K2 możesz być sobą, pracując z ludźmi, którzy cenią nieformalną atmosferę, humor i mają dystans do siebie.
  • Możesz liczyć na swobodę w działaniu. Dla nas istotny jest przede wszystkim efekt Twojej pracy.
  • Dajemy Ci zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy i czuł(a) frajdę z wykonywanej pracy.